heart-default

O nás

Věříme, že zákazník by měl dávat peníze jen za to, co si skutečně kupuje. Platili jste někdy za osvěžení v řece? Nebo za déšť? Voda je všudypřítomná a úžasně proměnlivá. Jako sníh pokrývá polární krajiny, jako pára slouží při výrobě energie nebo se ukrývá pod zemským povrchem. Je součástí nás všech.

Právě proto by měla být zadarmo. Jako jediní ji zákazníkovi neúčtujeme. U vody MILUJI platíte pouze za balení a distribuci. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout nejnižší cenu na trhu při zachování maximální kvality vody.

Už jste někdy přemýšleli o tom, odkud se bere voda, kterou pijete? U většiny tekutin, které za den vypijete, nevíte, odkud pocházejí. Voda MILUJI je čerpána z nejkvalitnějších zdrojů v České republice.

Přírodní pramenitá voda v barelech o objemu 18,9 litrů, kterou nabízíme v Praze, středních, východních a v severních Čechách je stáčena z podzemního zdroje AQUA v České Lípě. Ze stejného zdroje jsou plněny i PET láhve o objemu 0,5 litrů a 1,5 litrů a tyto nabízíme všem našim zákazníkům v celé ČR.

Přírodní pramenitá voda distribuovaná v barelech v oblasti jižních a západních Čech pochází ze zdroje Aktivant z Kájova u Českého Krumlova, a konečně pro oblast jižní a severní Moravy je stáčena do barelů přírodní pramenitá voda ze zdroje Miluji v Jeseníku nad Odrou.

Milujeme kvalitu a tak i barely o objemu 18,9 litru, do kterých jsou vody stáčeny jsou vyrobeny z moderního obalového materiálu, který má certifikaci BPA FREE. To znamená, že obal neobsahuje chemickou substanci bisfenol A, který na základě zdravotní studie může negativně ovlivnit zdravý vývoj dítěte.

A navíc 1 % z tržby věnujeme na sociální projekty, takže při pití MILUJI i pomáháte.

Dokumenty ke stažení: pdf Výpis z Obchodního rejstříku
pdf Výpis z Živnostenského rejstříku
pdf Rozhodnutí o registraci k DPH
Rozbory vody: pdf Rozbor vody, zdroj AQUA (distribuce: celá ČR mimo JČ, MS, Olomoucký, Plzeňský a Zlinský kraj)
pdf Rozbor vody, zdroj AKTIVANT (distribuce: Jihočeský a Plzeňský kraj)
pdf Rozbor vody, zdroj MILUJI (distribuce: Moravskoslezský, Olomoucký a Zlinský kraj)
Vzory smluv: pdf Rámcové podmínky na odběr vody (s garancí ceny vody)
pdf Smlouva o pronájmu aquamatu (s garancí ceny vody)
pdf Kupní smlouva na aquamat a rámcové podmínky na odběr vody (s garancí ceny vody)
  pdf Kupní smlouva na aquamat a rámcové podmínky na odběr vody
pdf Smlouva o (bezplatné) výpůjčce aquamatu
Ceníky: pdf Kompletní ceník výrobků a služeb
pdf Kompletní ceník v AJ
pdf Kompletní ceník v RJ
pdf Kompletní ceník (ceny s DPH)